Yükleniyor
Logo

Hakkımızda

 

Bıçak Elektronik A.Ş. 45 yılı aşan hizmet süresi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını halen hissetmektedir. 1975 yılından itibaren başta Uydu Sistemleri konusunda hizmet vermekte olan ve alanında uzman bir kadroya sahip olan şirketimiz;

Kamera Sistemleri, Görüntülü Diafon Sistemleri, Alarm Sistemleri, Personel Takip Sistemleri, Kartlı Geçiş Sistemleri, Garaj Kapı Sistemleri, Yangın Sistemleri ve Ses sistemleri konularında da sizlere hizmet vermektedir.

Hizmetlerimiz; yukarıda belirtilen sistemlere ait malzemelerin satışı yapılmakla beraber, montaj ve proje bazında anahtar teslimine kadar gidilmektedir. Firmamız yurt içi olduğu gibi yurt dışı lojistik operasyonlara da imza atmıştır.

Ankara’nın en eski elektronik firmalarından biri olmasına rağmen 1975 yılından itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde sürekli kendini yenileyerek elektronik sektöründe Ankara’da en önde gelen firmalar arasında yerini korumaya devam etmektedir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Bu edindiği ilkelerle binlerce referans edinmiştir.

Hizmette başarı ve sürekliliğin teminatı; “hizmette dürüstlük ve kalitedir.” prensibiyle çalışan Bıçak Elektronik A.Ş, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte de hizmet vermeye devam edecektir.