Yükleniyor
Logo

1975’den bugüne hizmet vermekteyiz.

Biz dürüst, kararlı, programına bağlı, sorumluluğunun farkında ve müşterilerinin koşulsuz memnuniyetini esas alan bir takımız. Bugün geldiğimiz noktada bize inanan ve güvenen müşterilerimizin katkılarının bilincindeyiz. Bu yüzden 1975 yılından bu güne ayaktayız.

Deneyimli geniş teknik ekibe sahibiz.

Alanında deneyim kazanmış mühendis, tekniker ve teknisyenlerden oluşan teknik kadromuz bulunmaktadır.

Satış sonrası hizmetlerimiz ile gurur duyuyoruz!

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. Sizi montaj sonrasında unutmuyoruz! Yapmış olduğumuz işin üzerinden yıllar geçse de sizlere halen destek vermeye devam ediyoruz.

15,000’in üzerinde mutlu müşteriye sahibiz.

Az yol kat etmedik, bugünlere gelebilmek için çok uğraşlar ve emekler verdik. Ama yıllar geçtikçe bir çok şeyde kazandık. En önemlisi de binlerce müşteri kazandık.

Başarımızın sırrı kaliteden ödün vermemek.

Vermiş olduğumuz hizmette ya da ürüne ilk olarak bizim inanmamız lazım. Garantisini verebileceğimiz ürünlerle hizmet veriyoruz. İnanmadığımız ürünü, beğenmediğimiz hizmeti sizlere asla önermiyoruz. Gara

Uzun ömrün sırrı uyum ve bilgi aktarımı.

Bir organizyon değişime ne kadar uyumluysa o kadar uzun ömürlü olur. Nesilden nesile kazanılan bilgi ve deneyimlerin aktarımı ve gelişen teknoloji ile harmanlama başarımızın devamını sağlıyor.